Odborná konference Family Centred Care – péče zaměřená na rodinu

Odborná konference Family Centred Care – péče zaměřená na rodinu

První ročník odborné konference Family Centred Care – péče zaměřená na rodinu s podtitulem Efektivní zapojení rodinných příslušníků při poskytování zdravotní péče vážně nemocným dětem, která se uskuteční dne 13. října 2022 od 13 do 19 hod. v Praze v Paláci ARA.

 

 

Hlavní rubrika: Aktuality
Rubriky: Aktuality
Datum zveřejnění: 30. září 2022

Dovolujeme si Vás pozvat na první ročník odborné konference Family Centred Care – péče zaměřená na rodinu s podtitulem Efektivní zapojení rodinných příslušníků při poskytování zdravotní péče vážně nemocným dětem, která se uskuteční dne 13. října 2022 od 13 do 19 hod. v Praze v Paláci ARA. Akci pořádá Nadační fond Dům Ronalda McDonalda pod záštitou Fakultní nemocnice v Motole a za mediální podpory Českého rozhlasu Radiožurnál.

V rámci odborného programu vystoupí přední specialisté z oboru klinické medicíny, psychologie a zástupci neziskového sektoru věnující se jak léčbě, tak i dalším (ne)zdravotnickým aspektům péče o dlouhodobě hospitalizované děti a jejich rodinné příslušníky (více informací naleznete v přiloženém programu nebo zde). Neformální část konference bude patřit diskusi, networkingu a výměně mezioborových zkušeností.

Konference je určena lékařům, zdravotním sestrám, sociálním pracovníkům, psychologům a dalším zdravotnickým i nezdravotnickým profesím, které zajímá problematika Family Centered Care.

Účast na akci a občerstvení jsou zdarmaRegistrujte se prosím přes tento formulář nejpozději do 5. října 2022Počet míst je limitován.

Prosíme o zvážení relevance tématu konference pro ty, kteří by se za Vaši organizaci měli zájem zúčastnit, a to kvůli omezené kapacitě prostoru. Pokud kdykoliv po registraci zjistíte, že se nebudete moct dostavit, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese miloslava.turkova@drmcd.cz, abychom vaše místo mohli nabídnout jiným zájemcům. Děkujeme.

Těšíme se na Vaši účast!

Za tým nadačního fondu Dům Ronalda McDonalda

Slávka Turková